AKCE SLAVI WEAR 1+1 ZDARMA.

Krásný den!

Připravili jsme pro Vás jedinečnou letní nabídku plnou barev. Při zakoupení dvou kusů zboží značky Slavi Wear zaplatíte pouze jeden a druhý (levnější) od nás získáváte ZDARMA!

Od této značky na našem e-shopu naleznete fitness legíny, mikiny, sportovní šortky a trička. Kromě toho v našem sortimentu najdete také těhotenské legíny pro budoucí maminky, které nechtějí vypadnout z formy. Produkty jsou šité z těch nejlepších materiálů, zaručují kvalitu a pohodlí. Slaviwear je značka pro každého, profesionály i amatéry.

Sport není jen životní styl, ale také příležitost projevit svůj smysl pro estetiku. Prolomte stereotyp nudného sportovního oblečení. Slavi Wear je oblečení pro skutečné hrdinky. Silné a úspěšné ženy, které mají co říct. Chtějí jít proti proudu a žít velmi aktivně. Ne pro show, ale pro sebe.

Využijte tuto jedinečnou nabídku a vybarvěte si léto!

Tuto akci nelze kombinovat se slevovými kupóny. Pokud koupíte 2 produkty značky Slavi jeden za 1000 Kč a druhý za 800 Kč bude Vám na faktuře odečtena částka levnějšího produktu, v tomhle případě tedy 800 Kč. Takže Vaše částka na faktuře bude 1000 Kč + dopravné (to je ZDARMA pouze v případě, že objednávka po odečtení produktu zdarma přesahuje hodnotu 1500 Kč).


AKCE KONČÍ ZA:

motionmailapp.com
Líbí se vám článek? Sdílejte a inspirujte vaše okolí.

MOHLO BY SE VÁM TAKÉ LÍBIT

BOJ PROTI BOLESTI KRČNÍ PÁTEŘE.

ZPOMALENÝ METABOLISMUS: STRAŠÁK PŘI HUBNUTÍ.

3 ZÁSADNÍ TECHNICKÉ CHYBY BĚŽCŮ.

BLACK FRIDAY

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *