JEDINEČNÝ KOMPLET CHEAT MEAL!

Pokud vlastníte instagramový účet, tak jistě o setu od značky D4fitness neslyšíte poprvé. Možná nemáte v povědomí úplně tuto značku, ale mám pocit, že jsem jednu dobu na instagramu neviděla nic jiného – krásné holky, které cheat meal oblíkaly a dávaly pod fotku do komentáře všechny nezdravé emotikony, které snad aplikace nabízí.

Takže potom, co se mi o cheat mealu i zdálo, tak jsem najela na stránky BODIES a řekla si, že je načase tento parádní set objednat. Ale i tak jsem si kladla otázku, zda mi tenhle komplet bude slušet a především, jestli se mohu spolehnout na 100% dobrý pocit při cvičení.

Na cvičení jsem vždy volila jednodušší komplety, takže tohle byla docela výzva. Ujišťuju Vás, že v tomhle Vás nikdo nepřehlédne! Pamatuju si, že jsem byla cestou do kabinky trochu skeptická, ale jakmile jsem si na sebe komplet oblékla, tak nebylo o čem. Byla to láska na první pohled!

Legíny jsou super elastické a hlavně, co považuju za velký benefit, tak jsou zpracovány z hypoalergenní látky. Testovala jsem je na náročném cardiu a musím říct, že pro legíny to dopadlo 1:0. Legíny absolutně suché a já jako po sprše. Vlhkost zde nemá šanci a látka vás při cvičení nechává dýchat.

Na vzoru legín si každý najde to svoje po čem by se občas mohl zbláznit. Je to taková upomínka toho, co jste vlastně snědli, a co je dobré při sportovní aktivitě spálit. Mě se nejvíc líbí donuty a jak tak přemýšlím, zrovna včera jsem jeden měla, sakra…

Komplet se vyznačuje krásným, bílým lemováním. Jedno hrubší nalezneme v oblasti pasu, takže pokud si potrpíte na užším pase, legíny vám ho jen podtrhnou. Vzadu pak na něm nalezneme logo firmy. Po stranách nohavic je ještě jedno tenké lemování, které volně přechází na bedra a dělá nám tak hezčí pozadí. Legíny jsou i pro úzký střih pohodlné, ale něco odcvičeno v nich přece jen mám a pokud váháte nad velikostí, tak zvolte tu větší. Já mám velikost S a tahle velikost se v mém případě týká i podprsenky.

Podprsenka je vhodná i na běhání, opravdu se na ni můžete spolehnout a miluju na ní, jak je střihově řešená na zádech. Opět zde nalezneme bílé hrubší pruhy.

Pokud do svého stravování zařazujete cheat day/meal, tak je tento krásný komplet přímo pro vás!

Autor: Barbora Řezáčová


Líbí se vám článek? Sdílejte a inspirujte vaše okolí.

MOHLO BY SE VÁM TAKÉ LÍBIT

MLADÁ, KRÁSNÁ A ÚSPĚŠNÁ: LUCIE SEDLÁČKOVÁ.

BOJ PROTI BOLESTI KRČNÍ PÁTEŘE.

ZPOMALENÝ METABOLISMUS: STRAŠÁK PŘI HUBNUTÍ.

3 ZÁSADNÍ TECHNICKÉ CHYBY BĚŽCŮ.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *